Oferta projektowania

Poznańskie Studio Design Piotr Drojecki od lat dostarcza inspirujące pomysły na niepowtarzalne aranżacje przestrzeni wnętrz oraz zagospodarowania estetycznego i funkcjonalnego obiektów użyteczności publicznej.

 

Naszym hasłem jest projektowanie bez etykiet. To znaczy: projektowanie - tworzenie przestrzeni (wnętrz) zgodne z wizją Klienta, z dużym naciskiem na funkcjonalność, nowe trendy mody. Wszystko to w oparciu o możliwości techniczne oraz dostępną, już istniejącą infrastrukturę.

 

Architektura wnętrz

jest synonimem indywidualnego smaku, połączeniem tradycji z nowoczesnością, jednorodności z zamierzonym eklektyzmem. Tworzenie przestrzeni do życia (i/lub pracy) to zawsze otwarty dialog z osobowością Klienta, scalanie indywidualnej wizji z nowinkami współczesnej estetyki i techniki projektowania. W zakresie architektury budownictwa jest to również dialog z wymogami funkcji, przestrzeni (rozumianej jako sąsiedztwo architektury i krajobrazu), nowoczesnej technologii i indywidualnie rozumianej użyteczności. W obu przypadkach architektura jest wyzwaniem dla projektanta i jego Klienta. Umiejętny dialog obu stron zakłada zrealizowanie wspólnych założeń. Połączenie idei i etyki projektowania narzuca pewne uwarunkowania. Stworzenie wspólnej i spójnej wizji projektu i wykonania jest ideą naszych wysiłków, tak by estetyka, wzornictwo korespondowały z wymogami formy i funkcji. Etykietą staje się obustronny wkład wyobrażeń, myśli, innowacji i kompromisów w tworzywo projektu.