Projekty publiczne

Studio Design Piotr Drojecki proponuje swoim klientom indywidualnym i instytucjom współpracę w zakresie przygotowania koncepcji, porad aranżacyjnych, kompleksowych projektów wnętrz oraz pomocy w opracowaniu i doborze technologii i materiałów.

 

Wszystkie prace związane z aranżacją dzielimy na poszczególne etapy.

 

Koncepcja zmian i zrozumienie potrzeb oraz subiektywnego poczucia piękna.

 

Projekt aranżacji obiektu rozpoczynamy od rozmowy z Klientem, by w pełni móc poznać jego oczekiwania estetyczne i funkcjonalne. Ważne jest to szczególnie w przypadku obiektów mieszkalnych gdzie koncepcje aranżacyjne muszą współgrać ze stylem życia mieszkańców. W przypadku obiektów użyteczności publicznej oczekiwania Inwestora, chociaż kluczowe, staramy się skorelować z oczekiwaniami klientów / petentów, tak by projektowane przez nas przestrzenie spełniały oczekiwania szerokiego spektrum gustów.

 

Wizualizacja na podstawie zinwentaryzowanego obiektu.

 

Niezależnie czy aranżujemy dom, mieszkanie czy projektujemy nowe osiedle domków, po zrozumieniu oczekiwań estetycznych i funkcjonalnych, przystępujemy do opracowania wizualizacji na podstawie dokładnej inwentaryzacji stanu faktycznego obiektu lub przestrzeni.

 

 

Efektem naszej pracy jest kompletny projekt aranżacyjny:

- wizualizacje obiektu / poszczególnych pomieszczeń

- dokumentacja opisowa lub techniczna

- lista referencyjna wykonawców lub producentów